Aster swim blouse

€39,95
Incl. btw

Kleur
Maat
1 op voorraad
Beschrijving
Swim blouse made in 80 percent recycled polyester and 20 percent elastane. The blouse has a zipper with fold over in the back for easy dressing.

The stretchy fabric protects against the sun’s UV rays with the highest ultraviolet protection factor, UPF 50+.

CE
Specificaties

80% RECYCLED POLYESTER 20% ELASTANE UPV 50+

Verzending

Verzendkosten 4,95
Gratis verzending vanaf 50,-

Gratis verzending vanaf €50,-
Gratis ophalen in onze winkel in Baarn
Verzending 1 - 2 dagen

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Over Schoffies & Coffees

Schoffies & Coffees is de plek waar jij en je kids terecht kunnen voor heerlijke koffie gecombineerd met kleding, schoenen, lifestyle & accessoires.

We werken met de mooiste merken uit Scandinavië, Nederland en Spanje. We helpen je graag bij het maken van een mooie outfit, leuk (kraam) kadootje, te gekke accessoires of iets leuks voor in huis.

Je ziet bij ons veel natuurlijke tinten, prachtige stoffen die zoveel mogelijk duurzaam & organic zijn.

Daarnaast schenken we de lekkerste biologische koffie van Moto koffie met onze La Marzocco apparaat. Ook hebben we nog een groot ander assortiment aan dranken zoals Chai Tea Latte, Golden Milk en diverse sappen & frisdranken.

Kom even tot rust in het prachtige rustgevende interieur terwijl je kleintje zich lekker in de speelhoek vermaakt.

Kom het ervaren en beleven in het mooie groene Baarn. We kijken uit naar je bezoek!